Kategorie:

Kredyt w BGŻ BNP Paribas.

Oferta kredytu gotówkowego przygotowanego przez Bank BNP Paribas jest bardzo ciekawą propozycją skierowaną do bardzo szerokiej grupy klientów. Ci kredytobiorcy, którzy posiadają w banku konto osobiste mogą skorzystać z promocyjnej stawki oprocentowania nominalnego kredytu. Warunek jest jeden, co miesiąc na konto osobiste musi być chociaż jeden wpływ na minimum 1000 złotych. Drugim z wymogów jest złożenie wniosku o kredyt, alb przez infolinię, albo w oddziale banku. Trzeba również zarejestrować się w promocji za pośrednictwem akceptacji regulaminu w placówce banku. Po spełnieniu wszystkich warunków promocji klient nie płaci żadnych opłat za prowadzenie konta, jeżeli do tej pory bank ją od niego pobierał. Takie zwolnienie nie dotyczy jednak rachunku taryfie Premium i w Bankowości prywatnej. Oferta promocyjna jest ważna do końca stycznia tego roku.

Wady i zalety kredytu gotówkowego w BGŻ BNP Paribas.

Jak wiadomo nie ma kredytów idealnych. Zawsze jak jakaś oferta jest atrakcyjna ma jakieś minusy. Tak też jest w przypadku kredytu gotówkowego w Banku BGŻ BNP Paribas nie wiele ma on wad. Największą jest brak możliwości złożenia wniosku przez internet. Nie spodoba to się osobom, które lubią załatwiać wszystkie formalności kredytowe bez konieczności wychodzenia z domu. Zalet tej oferty jest o wiele więcej. Pierwszą z nich jest duży zakres kwot jakie można pożyczyć. Bank udostępnia maksymalną kwotę kredytu w wysokości 200 tysięcy złotych. Co ważne akceptowane są różne źródła dochodów, co pozwala na skorzystanie z oferty nie tylko tym klientom, którzy pracują na umowę o pracę.

Warunki kredytowe dla kredytu na kwotę 35500 złotych.

Przed wyborem oferty kredytowej warto sprawdzić na konkretnym przykładzie jakie będą warunki kredytowe. Sprawdzimy jak to będzie wyglądało dla kredytu na całkowitą kwotę 35500 złotych bez kredytowanych kosztów kredytu. Dla takiego zobowiązania Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 13,22%. Całkowita kwota jaką trzeba będzie zapłacić to 51608 złotych. Bank gwarantuje nam stałe oprocentowanie przez cały okres trwania umowy. Wynosi ono 6,49% w skali roku. Kredyt wygeneruje nam koszt całkowity w wysokości 16108 złotych, z czego tytułem prowizji za udzielenie zobowiązania zapłacimy 2944 złote. Odsetki jakie spłacimy przez cały okres kredytowania będą wynosiły 9414 złotych. Kredyt musi być ubezpieczony co daje nam dodatkową kwotę 3750 złotych. Dzieląc to zobowiązanie na 76 rat miesięcznych będą one po około 679 złotych. Ostatnia z rat będzie minimalnie wyższa. Na tym przykładzie można zorientować się jakie koszta może wygenerować kredytowanie w Banku BGŻ BNP Paribas. Jest to oferta godna uwagi zwłaszcza że można skorzystać z promocji. Jest to bank jaki stara się przygotowywać jak najlepsze oferty dla swojego klienta, aby jak najwięcej osób mogło znaleźć coś idealnie dostosowanego do swoich potrzeb. Takie powinny być wszystkie oferty kredytów gotówkowych i wszelkich innych zobowiązań.